Γενικά Διαγωνισμοί Έργα

Χριστουγεννιάτικες Ευχές!!

Τις τελευταίες μέρες πριν τις διακοπές των Χριστουγέννων οι μαθητές του σχολείου μας υπό την καθοδήγηση του εκπαιδευτικού προσωπικού επικεντρώθηκαν σε κατασκευές και δημιουργίες σχετικές με την εορτή των Χριστουγέννων.

Συμμετείχαν στην πρόσκληση – διαγωνισμό της Διεύθυνσης Πρωτοβάθμιας Εκπαίδευσης Λάρισας, για την κατασκευή πρωτότυπης Χριστουγεννιάτικης κάρτας και το αποτέλεσμα των παιδιών είναι μοναδικό:

Οι μαθητές του σχολείου μας δημιούργησαν χειροτεχνίες σχετικές με τη γιορτή των Χριστουγέννων και παρασκεύασαν κουλουράκια με τη βοήθεια των εκπαιδευτικών.

Χριστουγεννιάτικες δημιουργίες

Οι μαθητές και το προσωπικό του Ειδικού Δημοτικού Σχολείου Φαρσάλων εύχονται σε όλο τον κόσμο ΥΓΕΙΑ, ΧΑΡΑ και ΑΙΣΙΟΔΟΞΙΑ! Καλά Χριστούγεννα!!